شنبه - ۲۷ بهمن - ۱۳۹۷

با سلام و خسته نباشید به تمامی صنوف تحت پوشش اتحادیه فلز تراش و ماشین ساز شهرستان قدس

 

این قسمت در حال تکمیل می باشد. بدیهی است با همکاری شما صنوف محترم علاوه بر معرفی حرفه خود در این وب سایت می توان بانک کامل اطلاعات صنوف اتحادیه فلزتراش و ماشین ساز شهرستان قدس را داشته باشیم.

باتشکر از همکاری شما

 

به حضورتان میرسانیم با توجه به فرصتی که اتحادیه برای معرفی دقیق کسب و کار و حرفه تان در اختیارتان قرار داده است لطفا با شماره تلفن 09351021062 تماس بگیرید و مواردی که در زیر نوشته شده را در اختیار مدیریت وب سایت قرار دهید تا اطلاعات شما در وب سایت نمایش داده شود.

نام واحد صنفی، رسته فعالیت، آدرس دقیق، شماره همراه، تلفن، فکس، ایمیل، آدرس وب سایت، شرح فعالیت، سوابق کار، محصولات و خدمات

ایمیل جهت ارسال فایل ها، خدمات و سوابق کاری شما صنف محترم : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

هدف از منوی صنوف پروانه دار این می باشد که کاربران برای یافتن واحد صنفی مدنظرشان بعد از انتخاب منوی صنوف پروانه دار از منوی بالای سایت، از منوی سمت چپ، رسته موردنظر خود را پیدا می کنند. سپس نام تمامی افرادی که در رسته مذکور مشغول به فعالیت هستند را مشاهده می کنند و با انتخاب هرکدام از افراد وارد صفحه ای می شوند که مانند تصویر زیر می باشد بنابراین از این طریق اطلاعات کامل آدرس روی نقشه نمایش داده می شود این کار باعث می شود حرفه شما، خدمات شما و سوابق کاری شما به صورت دقیق در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

رسته ها

اتحادیه فلز تراش و ماشین ساز شهرستان قدس

گالری تصاویر

آمار سایت